Prese

22.06.2017

Piecus gadus mācījusi bērnunama Imantā bērniem veidot frizūras - Agrita Grosbarte „sistēmas bērnu” ierakstu ciklā stāsta par savu darbu bērnunamā un attiecībām, kas izveidojušās ar vairākiem bijušajiem Imantas bērnunama audzēkņiem. Saruna notika pēc tam, kad Latvijas Radio izskanējuši jau vairāki „sistēmas bērnu” tēmai veltītie ieraksti.

22.06.2017

http://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/cilvekstasti/stasts-par-agritu-kas...

Sirsnīgs paldies Latvijas Radio  1 žurnālistei Vitai Anstratei un visiem bijušajiem Rīgas bērnu nama " Imanta" audzēkņiem ,kuri operatīvi atsaucās manam aicinājumam atbildēt uz žurnālistes jautājumiem,dalījās pieredzē klātienē un tālumā!

22.06.2017

PALDIES   LATVIJAS RADIO 1 ŽURNĀLISTEI VITAI ANSTRATEI PAR INTERVIJU UN EVIJAI BORODAVKO.

18.08.2016

Vienpadsmit gadus portāla «spokuspeles.tvnet.lv» paspārnē interesenti var risināt krustvārdu, krustskaitļu, krustburtu, sudoku un japāņu mīklas.

Jau pirmajā gadā krustvārdu mīklu fane Ilze Šultheisa no Floridas ierosināja, ka vienreiz gadā erudīti varētu tikties ne tikai virtuāli, bet arī klātienē. Tā katru vasaru divas dienas risinātāji ir pulcējušies gan Mālpilī, Jūrmalā, Ventspilī, Balgalē, Rāmuļos un citur. Šogad ikgadējo pasmaidi.lv krustvārdu mīklu pasākumu erudīti no visiem Latvijas novadiem augusta vidū pulcējās Ķekavā.

09.04.2016

Sestdienā, 9.aprīlī, plkst.19.30
“Dzīves elpas” VIESISTABĀ viesis – Agrita Grosbarte

https://youtu.be/g1vfd8MM26U

03.09.2015

Viss notiek!

Kaspars Romanovs ir jauns un neatlaidīgs uzņēmējs, kurš dzīvo un strādā Balvu novada Tilžas pagastā.
Uzņēmējs regulāri apmeklē „Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centra” rīkotos seminārus, piedalās Latgales plānošanas reģiona organizētajā tirdzniecības misijā uz Tamperi (Somijā), ir redzams un pamanāms Balvu novada un Tilžas pagasta svētkos, lauku labumu tirdziņā, aktīvi un ar radošu pieeju darbojas paša izveidotajā biedrībā un uzņēmumā, kā arī uzņēmējdarbības konsultatīvajā padomē.