Pavasarī...

Par pavasari.
Klāt pavasaris! Un sirdī klusi ierunājas ilgas. Ilgas pēc kā jauna, pēc jaunām krāsām savā dzīvē. Pēc jaunā kaut kur… dziļi sevī. Ko teikuši gudrie jogas? Oi, viņi teikuši ļoti daudz ko! JJJ Taču viens no ieteikumiem ir: ārējais ietekmē iekšējo! 
Un ar ko mēs vēl varam sākt, meitenes! Ar ko! Ar āriņu! Ar āriņu!
Ar pārmaiņām sev visapkārt! Un, neslēpšu, ka ik pavasari mana sievišķīgi „vājā” sirds - ilgojas, ilgojas - ciemoties pie SAVAS, uzdrošinos apgalvot, jo tieši tā izjutu Agritu, kopš mūsu pirmās tikšanās reizes, - SAVAS Pārvērtību treneres.
Kādēļ? Ikdienas skrējienā ātrāk, lētāk, ērtāk - ieskriet tepat, blakus darbiņam, vietējā saloniņā. Frizierīte laipna un uzmanīga. Cenšas, un visu laiku jautā, ko gribat, kā vēlaties, vai ir labi.   Ir jau patīkami. JJ Bet par rezultātu, nu… tad jāatbild arī pašai.
PIETIEK! Negribu, negribu un negribu par pilnīgi VISU atbildēt viena!
Un, meitenes, tas taču ir tik patīkami - iepriekš saplānot laiku. Pie Agritas , kā zināms, nevar ieskriet. Pie Agritas dodas kā uz pasākumu! Uz pasākumu, kurā godināta tiks caur āriņu - iekšiņa. Tas būs Tavs! Un neviena cita. Un tev nemaz nebūs jāpiedalās. Risinājumā. Tikai priekā par rezultātu! Atbildību uzņemas pārvērtību māksliniece Agrita. Un viņa zina, par ko atbild!
Paldies! Jaunu pavasari āriņā, iekšiņā, sirsniņās!