Tā sākot jaunas dzīves sākumu

27. 11.2010 Pirmā nodarbība ar Agritu Grosbarti un Arturu Šulcu.
Mūsu pirmā diena, ko mēs pavadījam visi kopā. Tā sākot jaunas dzīves sākums. Toreiz es vel nevarēju iedomāties, ka pēc trīm nedēļām es nevarēšu sagaidīt nākamo tikšanos ar viņem!

28.11.2010 Otra nodarbība ar Agritu
Domāju, ka stāstu par otro dienu jāuzsāk no iepriekšējas dienas vakara. Kamēr braucu no Teikas vidusskolas mājās (ceļš aizņem kādu stundiņu) paspēju aprakstīt visu, ko mēs darījam un visas savas emocijas četras reizes! Visi man zvanīja pēc kārtas, pēdēja bija mamma, un uz to laiku es jau iemacījos stastīt bez pauzēm, parazītvārdiem un izmantoju garus, skaistus teikumus J Mamma pat pārtrauca mani, un jautāja, vai es savu runu nelasu.
Arī mājās ne par ko citu es ne runāt ne domāt nevarēju. Brīnos, ka varēju uzreiz aizmigt...

Agrita mums bija sagatavojusi interesantus uzdevumus ....!
...Es pat nepamanīju, ka pagāja jau sešas stundas. Gribējas vel pasēdēt aplī, apspriest vel kaut ko, vai vel kaut ko uzzīmēt... Bet mūsu nodarbība beidzas, un bija jādodas mājās. Skumji bija domāt par to, ka nākamais treņiniņš jāgaida vel veselu nedeļu.

12.12.2010 Trešā nodarbība ar Agritu un Arturu
(Ak Dievs, cik daudz lielas es izdarīju pirmo reizi divu nedeļu laikā). Neaizmirstami.
... Tāda mums tagad ir liela ģimene.

15.12.2010 ... pie Agritas
...Pie tējiņas mēs padalījamies ar jaunumiem, un tad mēs sākam apspriest testus, kurus pildījam otras nodarbības gaitā. Agrita stastīja man tādas lietas, kurus par mani nezin pat labāki draugi! Brīnums!...kas notiek manā privātā dzīvē un kādas attiecības ir starp manas ģimenes locekļiem!
Es vienmēr zināju, ka psiholoģija ir lieliska zinātne! Es uzzināju, ka man vienmēr skaidri jādefinē savs mērķis, lai es redzētu viņu. Uzzināju, ka nakotnē man gaida lielie sasniegumi.
Saruna ar Agritu palīdzēja man sakārtot visas domas, labāk saprast sevi. Aizgāju no Agritas es ļoti labā stavoklī, iedvesmota!
Es jūtos daudz stabilāk, pašpārliecinātāk. Bet tas jau ir tikai sākums! Nevaru sagaidīt dienu, kad mēs atkal tiksimies nodarbībās!
XXX.2010.dec.