Izglītojošs praktisks izbraukuma autorseminārs no cikla “Skaistums kā vislabākā rekomendācija” - Dāvanu karte

Katra sieviete vēlas justies kā dāma un apzināties sevi kā daiļu būtni. Šādas izjūtas būs iespējams piedzīvot, iegrimstot sievišķīgo lietu pasaulē pie pārmaiņu un pārvērtību treneres Agritas Grosbartes.

Ja mēs mīlēsim sevi, tad arī apkārtējie mīlēs mūs. Novēlu jums visām izbaudīt šīs PĀRVĒRTĪBAS!

Arī kungi tiek aicināti ļauties pārvērtībām un sava tēla pilnveidei.

UZDĀVINI PĀRVĒRTĪBAS!

Imidža pilnveide vai kardināla maiņa.Konsultācija par to, kas piestāv: būtības atpazīšana, stila maiņas ieteikumi un praktiskas pārmaiņas – jauns matu griezums un/vai krāsojums, frizūra, grims, piemērota apģērba un aksesuāru izvēles ieteikumi, fotogrāfijas Pirms un Pēc.

Dāmām: -no 130 euro (konsultācija par to, kas piestāv – 20 euro; krāsu paletes kartīte – 5 euro; matu griezums un frizūra – 35 euro; krāsošana – 30 euro, grims – 25 euro,fotosesija  ar pārģērbšanos un 3 virtuāli foto e-pastā – 15 euro./Iespējams iegūt savā īpašumā vairāk sev tīkamu bilžu ,kuras tiks atsūtītas epastā -par katru foto +5 Euro/

Vidējā cena – 80,00 euro* (konsultācija par to, kas piestāv – 20 euro; krāsu paletes kartīte – 5 euro; frizūra – 15 euro; grims – 25 euro; fotosesija  ar pārģērbšanos un 3 virtuāli foto e-pastā – 15 euro).

Minimālā cena-25,00-40,00

Kungiem: no 60,00 euro* (konsultācija par to, kas piestāv pēc Būtības – 20 euro, matu griezums un veidojums – 15-25 euro, fotosesija  ar pārģērbšanos Jūsu līdzpaņemtajos apģērbos un /vai 3 virtuāli foto e-pastā – 15 euro)./Iespējams iegūt savā īpašumā vairāk sev tīkamu bilžu ,kuras tiks atsūtītas epastā -par katru foto +5 Euro/

Minimālā cena-15,00-25,00

Šādas pārvērtības var iegādāties kā Dāvanu karti – tā būs lieliska dāvana jūsu tuviniekiem vai kolēģiem svētkos vai dzimšanas dienā.

Vieta – Rīga.

Ārpus Rīgas cenai tiek pieskaitīti degvielas izdevumi.

Iespējams vienoties par Teorija+Prakse klienta telpās.

Par mani:

Dr. Psych., Mg. paed. Agrita Grosbarte– sertificēta psiholoģe, pedagoģe, pārmaiņu un pārvērtību trenere, eksperte un praktiķe individuālā vizuālā tēla veidošanā. Pasniedzēja RSU Tālākizglītības Kursu fakultātē. Izdevniecības “Rīgas Viļņi” ārštata fotogrāfe.

Publicēju viedokli dažādos preses izdevumos (rubrikās “Stila ekspertu komentāri”, “Slavenību stils”, “Atbild speciālists”, “Zīmju valoda”).

P.S. Zvaniet, rakstiet, jautājiet. Elastīgi pieskaņošos jūsu ieteikumiem un vēlmēm variēt tematus.

agrita@skaistumastudija.lv
www.skaistumastudija.lv
mob. 29272033