Pieredzes stāsti skolēniem - “Pareizs” vai “nepareizs” ceļš uz karjeru

(Stāsti par sabiedrībā zināmu personību karjeras pieredzi)

Agritas Grosbartes profesijā savijušās trīs jomas – psiholoģija, pedagoģija un skaistumkopšana. Viņa ir Latvijā pirmā un vienīgā psiholoģe pedagoģe un skaistuma eksperte-praktiķe, kura ilgus gadus veica brīvprātīgu darbu kā dažādu ekskluzīvu psiholoģisku pārmaiņu nodarbību  vadītāja nacionālā skaistumkonkursa “Mis un Misters Latvija” dalībniekiem. Personības izaugsmes trenere, dalībnieku atlases eksperte un matu dizainere, kuras darbi rotājuši gan žurnālu vākus, gan stila lapas.

Autores izstrādātās treniņprogrammas grupām ir pozitīva, pārliecināta  paštēla  veidošanas  un personības pilnveides praktiski psiholoģiskie treniņi, kuru mērķis ir savas būtības iekšējā un ārējā skaistuma resursu apzināšana un talantu atklāšana; komandas saliedēšana un jaunas pieredzes gūšana; atraktīvas individuālas konsultācijas.

Autore savos semināros izmanto arī interesantas, netradicionālas un oriģinālas metodes – asociatīvi metaforisko karšu metodi un Maiju astroloģiskā kalendāra saglabātās zināšanas.

Interesentiem tiek piedāvāts iepazīties ar šādām profesijām:

  • plaša profila frizieris (vīriešu, sieviešu, bērnu);
  • stilists-vizāžists;
  • fotogrāfs.
  • Praktiski tiks parādīts meikapa/ grimma /uzklāšana un  frizūras maiņa

Semināra ilgums: ~2x45min

Mērķauditorija: 8.–12. klašu skolēni
(interesenti par piedāvātajām profesijām)

Samaksa: Rīgā – 145,00 eiro (ar nodokļiem);
ārpus Rīgas – 145,00 eiro (ar nodokļiem) plus degvielas izdevumi.

NODARBĪBU VADA: Dr. Psych., Mg. paed. Agrita Grosbarte–psiholoģe, pedagoģe, pārmaiņu un pārvērtību trenere, eksperte un praktiķe individuālā vizuālā tēla veidošanā. Pasniedzēja RSU Tālākizglītības Kursu fakultātē. Izdevniecības “Rīgas Viļņi” ārštata fotogrāfe. Ir plaša, daudzveidīga pieredze darbā ar dažādām mērķauditorijām un riska grupām (bērnu namu bērniem un Iļģuciema sieviešu cietuma ieslodzītajām). Publicē viedokli dažādos preses izdevumos (rubrikās “Stila ekspertu komentāri”, “Slavenību stils”, “Atbild speciālists”, “Zīmju valoda”)