Pārmaiņu un Pārvērtību kursi

"Tavs vizuālais tēls - ceļš uz veiksmi!"

Dalībnieču pārvērtības
Foto Gunārs Staņa un Agrita Grosbarte
Agritas Grosbartes frizūras, grims un stils

   
   
   

Dalībnieču atsauksmes

"Kā jau tas notiek lielākoties ar visu mūsu dzīvē, arī tikšanās ar Agritu Grosbarti man nebija nejaušība. Kā gadījās, kā ne, viņas vizīkarte nonāca manā rīcībā un drīzumā jau es bija viņas veiklo friziermākslas kustību pakļautībā. Jāatzīst, ka nereti nācies sastapties ar frizierēm un citām skaistumkopšanas darbiniecēm, kas vēsi padara savu darbu, līdz ar to mana vēlēšanās izmantot viņu pakalpojumus nākotnē bija ļoti zema. Agrita ir pilnīgs pretstats. Pēc pirmās tikšanās reizes, sapratu, ka viņa ir īpaša sava amata meistare. Lai gan atzīstu, ka pastāv dažādi cilvēku tipi, kas vai nu pieņem vai nepieņem otru, domāju, ka ar Agritu būtu viegli viņas sniegto pakalpojumu laikā atrast kopīgu valodu ikvienam. Viņa ir kā geiša, kas ir diezgan zinoša par dažādām tēmām un prot izteikt savu viedokli un diskutēt.

Otrajā tikšanās reizē Agrita mani informēja, ka bez friziera pakalpojumiem vīriešiem, sievietēm un bērniem, meikapa, relaksējošas galvas masāžas u.c. pakalpojumiem viņa arī pasniedz kursus, ko nosaukusi sekojoši - "Vizuālais tēls - Tavas veiksmes formula". Šie kursi mani ļoti ieinteresēja, jo tajā laikā biju nedaudz, kā tiekt "iesūnojusi". Audzināju divus burvīgus bērnus, kam pārsvarā veltīju visu savu laiku un uzmanību. Biju nedaudz nolikusi novārtā sevi pašu. Tādēļ sapratu, ka savas pašapziņas celšanai un sava skaistuma novērtēšanai, ir nepieciešams kaut nedaudz "izrauties" no rutīnas un veltīt vismas pāris stundas nedēļā tikai sev un sava vizuālā tēla akcentēšanai. Tieši to es arī sagaidīju un ieguvu apmeklējot Agritas kursus kopā ar vēl divām jaukām meitenēm. Mēs kopīgi mācījāmies gan pareizi veidot matus, krāsoties, veikt manikīru un pedikīru mājas apstākļos, gan veicām dažādus psiholoģiska rakstura un vizuālā tēla testus, ka lika mums apzināties mūsu būtību. Vienu vakaru mēs macījamies pareizi staigāt (ar grāmatu uz galvas), bet citu - fotogrāfējāmies salonā profesionāla fotogrāfa un Agritas pavadībā. Agrita mums mācīja kā un kur iegādāties pareizu kosmētiku un smaržas, tajā pašā laikā pārrunājām arī citas personiska rakstura tēmas, ka padarīja mūsu vakarus ļoti interesantus. Bija reizes, kad pirms kursiem domāju: "Nu vai tad šovakar trīs stundas vēl izturēšu?". Pēc kursu apmeklējuma ar pacilātu garastāvokli un ar pirmo reizi mūžā pilnībā pašas veikto meikapu braucu mājās, kur mani sagaidīja vīrs, kas augstu novērtēja manu veikumu. Domāju, ka varu teikt visu meiteņu vārdā, ka, apmeklējot šādus kursus, ļoti no svara ir tas, ka skolotājs pret Tevi attiecas kā pret individuālu personu. Agrita mums katrai veltīja laiku izvērtējot mūsu matu, sejas, ādās, auguma tipu un līdz ar to arī veltīja laiku tikai mūsu tipu specifikai. Esot tādā mazā kompānijā, mēs arī kļuvām daudz atraisītākas nekā, ja mēs būt daudzu cilvēku grupā

Pats svarīgākais, ko ieguvu apmeklējot šos kursus, bija tas, ka es iemācījos novērtēt sevi un apzināties savu skaistumu. Tas attiecīgi liek par to domāt un to kopt. Esmu ļoti pateicīga liktenim, ka tas lika man un Agritai tikties."

Lāsma (vārds mainīts)

Paldies, Agrita!

Šajos kursos apguvu sev vajadzīgās zināšanas un prasmes sevis sakopšanā.

Iemācījos:

 • skaisti un pareizi uzkrāsot seju, uzzināju daudz par skaistumkopšanas līdzekļiem, to pielietojumu
 • pareizi mazgāt un žāvēt matus, kā arī izveidot vienkāršu frizūru
 • uzzināju informāciju par savu figūru, par piemērotajām krāsām, par apģērba izvēli
 • mācījos pareizi staigāt, apsēsties, "nolikt" pareizi rokas, un kopā ar Robertu Krauzi tas bija ļoti interesanti
 • zinu, kā pareizi sakopt savus nadziņus
 • neatsverami un ļoti interesanti bija dažādie psiholoģijas testiņi, ar to palīdzību apzināju jau zināmās patiesības un uzzināju arī ko jaunu par sevi

Ļoti patika:

 • pirms nodarbības pārrunāt par iepriekšējās nedēļas iespaidiem un notikumiem
 • praktiskās nodarbības gan krāsojoties, gan veidojot frizūru
 • mums izveidojās jauks sieviešu kolektīviņš, kad ceturtdienu vakaros varējām atslēgties no ikdienas rūpēm

Madara (vārds mainīts)

Ko no kursiem esmu guvusi:

 • Iemācījusies pareizi krāsoties, jo līdz šim vairāk par skropstu un lūpu uzkrāsošanu neesmu darījusi. Vienmēr gribējies uzlikt ēnas un pārējo meikapu, bet neesmu mācējusi un tā kā parasti daru to ko māku, tad līdz šim no mājas uzkrāsojusies neesmu izgājusi. Kosmētikas maciņš ir palicis lielāks.
 • Iemācījos pareizi kopt un veidot matus. Pati mājās frizūras līdz šim neesmu veidojusi, jo nebija pārliecības vai pareizi un labi izskatīsies.
 • Tā es varētu uzskaitīt daudzas lietas, par apģērbu, manikīru, gaitu.

Kopumā esmu ieguvusi pārliecību un drosmi par to kā es izskatos, kāds meikaps, frizūra un tas ir liels solis uz priekšu sevis izaugsmei. Domāju, ja nebūtu gājusi pie Agritas kursos, diez vai būtu saņēmusi drosmu mainīt darba vietu un vēl citas lietas.

Paldies Agrita, ka toreiz, kad ar Ievu (vārds mainīts) frizējāmies, Tu piedāvāji šādu iespēju. Doma mums abām virmoja sen, ka vajadzētu pamācīties, bet visi kursi ir lielām grupām un vairāk teorētiskas. Šis variants ir optimālākais, kad pats vari visu izmēģināt uz sevis un tam ir lielāka jēga.

Paldies, ka pierunāji mūs aiziet pie fotogrāfa. Lai kā no sākuma negribējām finansiālu un drosmes trūkuma dēļ, bet rezultāts ir grandiozs. Nekad nebiju profesionālam fotogrāfam pozējusi. Beidzot ir fotogrāfijas, kas patīk pašai. Žēl, ka bildes ir tik, cik ir un galvenais jau ir gandarījums par rezultātu.

Kopumā - liels paldies par kursiem!

Kristīne (vārds mainīts)
21. oktobrī, 2007.g.