Izglītojošs praktisks izbraukuma autorseminārs no cikla “Skaistums kā vislabākā rekomendācija” Dāmām

Izglītojošs izbraukuma autorseminārs no cikla “Skaistums kā vislabākā rekomendācija” DĀMĀM (arī pusaudzēm, jaunietēm)

MEISTARKLASE “Pati sev meistare” individuāli grupā: ārējā tēla pilnveide – praktiski padomi, kā ieraudzīt savu individuālo tēlu, kā pozēt fotogrāfam un kā justies un izskatīties jaunākai: stils, defilē, veļa, higiēnas prasības, piemērots apģērbs, frizūra, aksesuāri, rotaslietas; praktiski ieteikumi, kā ieveidot matus, uzklāt grimu, izvēlēties apģērbu un apavus u. tml.

PROGRAMMĀ:
Tavs vizuālais tēls – ceļš uz veiksmi

 

Vienai dalībniecei ekspres PĀRVĒRTĪBAS – matu griezums vai/un sakārtojums, grims un trīs fotogrāfijas: Pirms un Pēc.

Līdzi jāņem:

  • Dāmām – augstpapēžu kurpes (ja plānotas kurpes bez papēža, var būt arī tādas).
  • Katrai savs kosmētikas maciņš; sava personīgā matu ķemme un, ja vēlas, – arī matu rotas, apģērbs, par kuru ir jautājumi.
  • Spogulītis uz kājiņas.
  • Rakstāmpiederumi (pildspalva, pieraksti).

Nodarbības ilgums: apm.2,5 stundas

 

Dalības maksa vienai dalībniecei –  10 EUR (ar nodokļiem un izdales materiāliem) Rīgā, ārpus Rīgas tiek pieskaitīti arī degvielas izdevumi.

 

Nodarbību vada:

Dr. Psych., Mg. paed. Agrita Grosbarte – sertificēta psiholoģe, pedagoģe, pārmaiņu un pārvērtību trenere, eksperte un praktiķe individuālā vizuālā tēla veidošanā.

Pasniedzēja RSU Tālākizglītības fakultātē. Izdevniecības Rīgas Viļņi ārštata fotogrāfe. Publicē viedokli dažādos preses izdevumos (rubrikās “Stila ekspertu komentāri”, “Slavenību stils”, “Atbild speciālists”, “Zīmju valoda” u.c.).